Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułu

Miniatura artykułuJuż w przyszłym roku mieszkańcy Podkarpacia będą mogli polecieć do Odessy i Olsztyna z podrzeszowskiego lotniska. Wszystko dzięki nowym połączeniom lotniczym, które zostaną uruchomione przez Polskie linie Lotnicze LOT.

Miniatura artykułu

Miniatura artykułu

Miniatura artykułuDwie ostatnie Lokalne Grupy Działania z terenu Podkarpacia podpisały w czwartek (28 października) aneksy do umów, dzięki którym otrzymają większe środki na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju. Dokumenty w imieniu zarządu województwa podpisał wicemarszałek Piotr Pilch.

 

Miniaturka artykułuW dniu 26 października 2021 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął Uchwałę Nr 325/6467/21 w sprawie przedłużenia terminu publikacji Raportu z konsultacji społecznych projektu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2030.

Miniatura artykułuWzmacnianie zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych oraz wykorzystanie narzędzi wynikających z ustawy o rewitalizacji było tematem dzisiejszej konferencji z udziałem członka zarządu województwa podkarpackiego Anny Huk.

 

 

Miniatura artykułuUwieńczeniem IV Forum Ekonomii Społecznej była Gala Konkursu Podkarpackiego Lidera Ekonomii Społecznej. Jej celem było wyróżnienie i uhonorowanie najlepiej działających przedsiębiorstw i podmiotów ekonomii społecznej, najaktywniejszych animatorów działających w obszarze ekonomii społecznej i samorządów, które wspierających ten obszar.

Miniatura artykułuGratulujemy naszym producentom prestiżowych nagród, które świetnie oddają ich starania oraz jakość tworzonej na Podkarpaciu żywności – powiedział wicemarszałek Piotr Pilch w czasie wręczenia nagród producentom regionalnych wyrobów.

Konferencja „Instrumenty terytorialne”

Województwo Podkarpackie wspólnie z Podkarpackim Stowarzyszeniem Samorządów Terytorialnych zaprasza 3 września 2021 roku na konferencję, w trakcie której przybliżone zostaną Państwu instrumenty terytorialne w nowej perspektywie finansowej na lata 2021-2027. Zachęcamy do rejestracji.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego