Otwórz/zamknij mapę strony
W dniach 20 - 22 września 2011 r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli odbędzie się wystawa pod hasłem „Innowacyjne Podkarpacie”.
Ideą wystawy jest promocja innowacyjnych przedsiębiorstw z regionu, ukazanie najlepszych praktyk, propagowanie nowoczesnych produktów i procesów. W ramach wystawy przedsiębiorstwa z regionu zaprezentują swoje osiągnięcia i możliwości w zakresie innowacyjności.

Impreza będzie miała charakter otwarty i umożliwi euro deputowanym z innych krajów, potencjalnym inwestorom oraz mieszkańcom Brukseli na zapoznanie się z oferta podkarpackich przedsiębiorców oraz przekona ich że stosowane praktyki i metody zarządzania są nowatorskie nie tylko w skali regionu ale również w skali całej Europy.

Wystawa będzie składać się z instalacji statycznej w postaci rozlokowanych w różnych miejscach sześcianów obrazujących miejsca Podkarpacia charakteryzujące się największą innowacyjnością oraz z części interaktywnej w postaci stanowiska z ekranem bezdotykowym i prezentacji za jego pośrednictwem województwa podkarpackiego.

Goście przechadzając się wśród eksponatów wystawy będą mieli możliwość zapoznać się z zupełnie nowym i odmiennym od dotychczasowych wizerunkiem Podkarpacia. Całość zostanie uświetniona poczęstunkiem. Organizatorami wystawy jest Biuro Poseł Elżbiety Łukacijewskiej, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa oraz Stowarzyszenie Dolina Lotnicza.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego