layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

4 medale w Serbii Krzysztofa Żyłki i Macieja Nalepki tenisistów stołowych na wózkach z IKS Jezioro Tarnobrzeg

2019 04 28 tenisMiłe informacje otrzymaliśmy z Serbii o bardzo dobrym występie zawodników na wózkach z IKS Jezioro Tarnobrzeg Krzysztofa Żyłki i Macieja Nalepki w międzynarodowym turnieju w tenisie stołowym Kanjiza Open 2019.Krzysztof Żyłka w turniej indywidualnym w klasie 4 zdobył złoty medal również w turnieju drużynowym w parze z Rafałem Lisem wywalczył medal i ponownie złoty pokonując w finale 2:0 drużynę Słowacji Peter Mihalik/Boris Travnícek/Andrej Meszaros.

W klasie 3 Maciej Nalepka ukończył turniej indywidualny ze srebrnym medalem oraz brązowy medal zdobył w parze z Mariuszem Czerwińskim w turnieju drużynowym.

Brawo, gratulacje

Świetny występ naszych zawodników oraz pozostałych reprezentantów Polski to dobry prognostyk przed zbliżającymi się majowymi zawodami w walce o punkty do rankingu paraolimpijskiego (Tokio 2020).
Czekają ich turnieje rankingowe, w Lasko 8-11 maja, Pro – Tour Para Slovenia Open 2019 oraz we Władysławowie, 30 maja – 1 czerwca Pro – Tour Para Polish Open 2019.

Natomiast 16 - 19 maja w Wiśle najważniejsze zawody krajowe Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych 2019 gdzie udaje się 13 zawodników IKS-u i dwóch trenerów.
Trzymajmy kciuki

Przygotował

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO