wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Puchar Polski

2017 10 28 JUDOJudocy Millenium Rzeszów udanie zaprezentowali się w ubiegły weekend na 2 prestiżowych turniejach seniorów w Warszawie i Gliwicach.

Na Pucharze Polski Seniorów w Warszawie srebrny medal do 81 kg wywalczył Kirylo Veselovskiy a Norbert Majcher uplasował się tuż za podium ulegając w walce o brąz gospodarzowi zawodów Dominikowi Banaszkowi z UKJ 225 Warszawa decyzją sędziów po remisie i dogrywce.

Kirylo zwyciężył w trzech pojedynkach z Maciejem Kowalskim z Koka Jastrzębie, Bartłomiejem Słowakiem z Żak Kielce oraz z Dominikiem Banaszkiem z UKJ 225 Warszawa. W finale uległ Maciejowi Krogulskiemu z UKJ 225 Warszawa.

Norbert odniósł również trzy zwycięstwa z Pawłem Radgowskim  Politechnika Białystok, Michałem Szawielem Gwardia Białystok oraz z Radosławem Koszczyńskim z AZS AWF Warszawa ulegając nieznacznie Aleksandrowi Wronie z Wisły Kraków oraz wcześniej wspomnianemu zawodnikowi z Warszawy.

Nasz aktualny Mistrz Polski do 73 kg Michał Bartusik w tym samym czasie wywalczył brązowy medal na międzynarodowym turnieju mistrzów w Gliwicach "O złoto Shoguna". Michał zwyciężył z Niemcem Martinem Setz oraz Mateuszem Garbaczem z Polski a uległ w półfinale Dmytro Kanivets z Ukrainy.