layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Tymoteusz Malik i Konrad Płoch powołani na Mistrzostwa Świata Juniorów w Badmintonie do Indonezji

2017 10 02 Badminton Tymoteusz Malik i Konrad Płoch FOTOBardzo dobra  wiadomość dotarła  na Podkarpacie  z Polskiego Związku Badmintona. Dwóch naszych zawodników otrzymało powołanie do reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwa Świata Juniorów, które w dniach 16 – 22.10.2017r. rozegrane zostaną w Azji w dalekiej Indonezji w miejscowości Yogyakarta.

Są to  Tymoteusz Malik oraz Konrad Płoch.  18 – letni badmintonista Tymoteusz Malik to wychowanek UKS Trójka Tarnobrzeg, a w chwili obecnej zawodnik Stali Nowa Dęba.

 To również wielka satysfakcja dla pierwszego trenera, a jednocześnie taty Tymka Piotra Malika, który swojego syna tak pozytywnie badmintonem zainspirował w wieku 7 lat oraz dwójki trenerów Stali Nowa Dęba: Adama Bunio i Mateusza Czachora.

Konrad  Płoch to   zawodnik UKS Start Widełka za uzyskanie powołania na Mistrzostwa Świata, w których  wystąpi w dwóch grach, grze mieszanej z Aleksandrą Goszczyńską (UKSB Milenium Warszawa), oraz w grze podwójnej mężczyzn w parze z Adamem Szolcem (KS Hubertus Zalesie Górne). Konrad wychowanek trenera Piotra Surowca, w swojej karierze sportowej odniósł wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. ​MSiT LOGO