layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Judoka Millenium Rzeszów Michał Bartusik Mistrzem Polski

2017 09 23 JUDOWielki sukces osiągnął judoka Millenium Rzeszów Michał Bartusik zdobywając w imponującym stylu w Opolu tytuł Mistrza Polski Seniorów Judo w kategorii do 73 kg.

 

Jest to kolejny  sukces Michała bez precedensu na Podkarpaciu, bowiem zawodnik Millenium Rzeszów sięgnął po ten tytuł już po raz czwarty! Poprzednio wygrywał wagę do 66 kg natomiast tym razem  Michał zdominował kategorię wyżej czyli do 73 kg.
Judoka Millenium sięgnął po tytuł w pięknym stylu zwyciężając po drodze wszystkich późniejszych medalistów. W pierwszym pojedynku pokonał Sebastiana Gwoździa z Czarnych Bytom, w drugim Bartosza Karasia z Wisły Kraków w trzecim natomiast wygrał  z dużą przewagą z Mistrzem Polski z roku poprzedniego Wiktorem Mrówczyńskim AZS AWF Katowice.

Zwycięską walkę o finał stoczył z Arkadiuszem Kisielewiczem z Gwardii Wrocław w finale natomiast judoka Millenium Rzeszów nie dał żadnych szans Mateuszowi 
Garbaczowi z UMKS Żak Kielce wygrywając przed czasem przez bardzo efektowny rzut.
Już w następny weekend Michał będzie reprezentował nasz kraj na bardzo mocnym Pucharze Świata Seniorów wysokiej kategorii  Grand Prix w Zagrzebiu.

Opracował:
Marek Grzesik
Oddział Sportu MSiT LOGO