layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Koniec sezonu BKSJJ z medalami

bksjjKończące sezon zawody dla Brzozowskiego Klubu Sportowego Ju-Jitsu odbyły się 10 grudnia br. w Tyczynie koło Rzeszowa, był to VI Otwarty Puchar Polski juniorów polskiej federacji Budo w ju-jitsu. W zawodach udział wzięło 11 klubów, w tym m.in. klub z Brzozowa.

Zawodnicy Brzozowa wystartowali w konkurencjach duo system i grappling. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy startujący w duo system: Nina Bartkowska i Krystyna Mazur wywalczyły II miejsce, Piotr Ćwiąkała i Jarosław Janusz III miejsce, Michał Lepucki i Filip Mazur V miejsce i najmłodsza para Wiktoria Owsiany i Adrian Buczek zajęli IV miejsce.

W drugiej konkurencji grappling, w której wystartowali zawodnicy BKSJJ spisali się również bardzo dobrze: Piotr Ćwiąkała wygrał wszystkie swoje walki przed czasem i tym samych wywalczył złoto w kategorii do 50 kg., Krystyna Mazur wywalczyła srebro w kategorii do 60 kg., Nina Bartkowska również wywalczyła srebrny medal w kategorii do 70 kg., Kacper Przybyła zdobył brązowy medal w kategorii do 50 kg. i Filip Mazur również wywalczył srebrny medal. Starty zawodników BKSJJ w całym sezonie uważam za bardzo udane, oby ta passa medalowa trwała jak najdłużej.

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO