layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

V Turniej IKO PRZEŁĘCZ CUP w Dukli

21 listopada 2020 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin V IKO PRZEŁĘCZ CUP. Organizatorem Turnieju był Krośnieński Klub Kyokushin Karate dojo Dukla.  W Turnieju wzięło udział 137 zawodników z 12 klubów w Polsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Jakub Prajsnar, najlepszą zawodniczką Zuzanna Jaszczuk. Najmłodszymi zawodnikami byli Julia Sypień i Stanisław Kasprzycki.

Klasyfikacja drużynowa:

1.Krośnieński KKK
2.Chrzanowski KK i DSW
3.MAK BYAKKO - Myślenice
4.Zamojski KKK
5.Lubelski KKK
6.Chełmski SKK SATORI
7.Przeworski KKK
8.KKK ICHIGEKI - Radymno
9.BUSHI TEAM - Piaseczno
10.NKSKK – Nowy Sącz
11,TKKK – Tomaszów Lubelski
12.KKKCzB – Czarna Białostocka

 

Wyniki kumite

Chłopcy-dzieci młodsze open

1. Ziembla Hubert – MAK BYAKKO
2. Romanik Maksym – MAK BYAKKO
3. Swachta Wojtek – MAK BYAKKO
3. Kasprzycki Stanisław – LKKK

Chłopcy- dzieci do 30 kg

1. Kania Dawid – MAK BYAKKO
2. Pogudz Adam – ZKKK
3. Bobko Nataniel – TKKK
3. Bielak Tycjan – CHSKK SATORI

Chłopcy- dzieci pow. 30 kg

1. Bożek Seweryn – Krośnieński KKK
2. Pachuta Bartosz – CHSKK SATORI
3. Kasprzyk Adrian – CHKKiDSW
3. Ferenc Tymon – CHSKK SATORI

Chłopcy-kadeci do 35 kg

1. Buczacki Maciej – BUSHI TEAM
2. Kamiński Bartosz – CHKKiDSW
3. Wiatrowski Antoni – TKKK
3. Lisztoń Michał – PKKK

Chłopcy- kadeci do 40 kg

1. Goń Hubert – PKKK
2. Fąfara Mieszko – MAK BYAKKO
3. Karaś Kacper – PKKK
3. Buczak Miłosz – CHKK i DSW

Chłopcy- kadeci pow. 40 kg

1. Kania Alan – ZKKK
2. Sudyka Adrian – Krośnieński KKK
3. Jakubczan Kamil – ZKKK
3. Niepokój Wiktor – Krośnieński KKK

Chłopcy- młodzicy do 40 kg

1. Gradziński Michał – LKKK
2. Wurszt Dawid – CHSKK SATORI

Chłopcy- młodzicy do 50 kg

1. Brzyski Kornel – KKK- ICHIGEKI
2. Pikuła Karol – Krośnieński KKK
3. Kopeć Miłosz – Krośnieński KKK
3. Furga Jakub – CHKKiDSW

Chłopcy- młodzicy pow. 50 kg

1. Prajsnar Jakub – Krośnieński KKK
2. Krupa Robert – PKKK
3. Litwa Mirosław – MAK BYAKKO
3. Przyczyna Jakub – ZKKK

Chłopcy- junior młodszy do 50 kg

1. Zapotoczny Gabriel – CHKKiDSW
2. Butko Ilia – LKKK

Chłopcy- junior młodszy do 60 kg

1. Łączak Aleks – Krośnieński KKK
2. Goń Sebastian – PKKK
3. Grzegorzewski Jakub – CHSKK SATORI

Chłopcy- junior młodszy pow.60 kg

1. Bożek Alan – Krośnieński KKK
2. Goń Kamil – PKKK
3. Śniak Wiktor – KKK ICHIGEKI
3.Kasprzycki Maciej – LKKK

Chłopcy- juniorzy do 70 kg

1. Nowak Aleksander – MAK BYAKKO
2. Karaś Kamil – PKKK
3.Bosak Wojciech – PKKK

Dziewczęta- dzieci młodsze open

1. Pikuła Julia – Krośnieński KKK
2. Szczerbaniuk Nina – MAK BYAKKO
3. Sypień Julia – Krośnieński KKK

Dziewczeta- dzieci do 25 kg

1. Sidor Lilianna – MAK BYAKKO
2. Dzidek Nikola – MAK BYAKKO

Dziewczęta- dzieci pow. 25 kg

1. Twardzik Oliwia – Krośnieński KKK
2. Szuber Ewa – Krośnieński KKK
3. Brej Patrycja – Krośnieński KKK
3. Zapotoczny Maja – CHKKiDSW

Dziewczęta- kadetki pow.30 kg

1. Jaszczuk Zuzanna – CHSK SATORI
2. Frankiewicz Katarzyna – Krośnieński KKK
3. Bielak Rozalia – CHSKK SATORI
3. Radzichowska Kinga – CHSKK SATORI

Dziewczęta- młodziczki do 45 kg

1. Mielech Izabela – Krośnieński KKK
2. Łochin Maria – ZKKK
3. Korona Karina – Krośnieński KKK
3. Nagrodzka Oliwia – LKKK

Dziewczęta- młodziczki pow.45 kg

1. Uzel Natalia – CHKKiDSW
2. Kocot Oliwia – CHKKiDSW
3. Chmielewska Weronika – CHKKiDSW
3. Twardzik Zaneta – Krośnieński KKK

Dziewczęta- juniorki młodsze do 50 kg

1. Spudowska Anna – LKKK
2. Szyndak Aleksandra – Krośnieński KKK
3. Kowalska Klaudia – NKSKK
3. Jarosz Julia – PKKK

Dziewczęta- juniorki młodsze pow.50 kg

1. Klocek Emilia – CHKKiDSW
2. Kasprzyk Wiktoria – CHKKiDSW
3. Wajda Maja – Krośnieński KKK

Dziewczęta- juniorki do 55 kg

1. Bilska Wiktoria – Krośnieński KKK
2. Socha Roksana – Krośnieński KKK

Dziewczęta- juniorki pow.55 kg

1. Krupa Oliwia – Krośnieński KKK
2. Bień Matylda – ZKKK
3. Maj Weronika - LKKK

Opracował:

Marek Grzesik
Oddział Sportu



MSiT LOGO