mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Tarnobrzeżanin - 79 letni Janusz Malarz - zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg został Mistrzem Polski w deblu

2020 09 06 tenisPonad 200 zawodniczek i zawodników rywalizowało w Bilczy w Indywidualnych Mistrzostwach Polski weteranów w tenisie stołowym.

Tarnobrzeżanin Janusz MALARZ, zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg w parze z Ryszardem BANASZKIEWICZEM z Brzegu Dolnego w kategorii mężczyźni 75-79 lat w grze podwójnej pokonali wszystkich przeciwników i stanęli na najwyższym stopniu podium.

Mistrzowie Polski - 79 latkowie: MALARZ/BANASZKIEWICZ w ćwierćfinale mieli wolny los. W półfinale wynikiem 3:0 (9,9,5) pokonali debel Marek SAJDAK Gliwice/Romuald STASIEŁOWICZ Drezdenko, a w finale ponownie 3:0 (9,7,12) pokonali parę deblową: Antoni BIADUŃ Zabrze/Antoni SZWAB Wodzisław Śląski.