layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Medale Biathlonistek

2020 09 03 biathlonZawodniczki IKN „Górnik" Iwonicz-Zdrój wywalczyły cztery medale Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Dusznikach Zdroju (3-6.09.2020 r.).

W pierwszym dniu zawodów Mistrzynią Polski w biegu indywidualnym została Zuzanna Zając w kategorii młodziczek młodszych.

W drugim dniu rywalizacji w biegach sprinterskich znów najlepiej zaprezentowała się Zuzanna, która tym razem zdobyła srebrny medal. Blisko podium znalazła się Sandra Turek w młodziczkach młodszych i Piotr Turek w młodzikach młodszych, którzy skończyli zawody na 5-tych miejscach.

Ostatniego dnia zmagań przeprowadzono biegi ze startu wspólnego seniorów i seniorek oraz sztafety w pozostałych kategoriach wiekowych. Bardzo dobrze zaprezentowały się seniorki: Kamila Cichoń i Klaudia Cichoń, które zdobyły odpowiednio srebrny i brązowy medal. O medale dzielnie walczyły sztafety młodzików młodszych w składzie: Sebastian Garbowski, Piotr Turek, Franciszek Michalak oraz młodziczek młodszych w składzie: Zuzanna Zając, Sandra Turek, Amelia Jakieła. Ostatecznie obie drużyny ukończyły rywalizację tuż za podium.

Opracował

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO